KARGO VE TESLİMAT

SATICI, satın alınan ürünlerin tesliminde kargo masrafından sorumludur.

Aynı gün içerisinde saat 14.00’e kadar stok ve ödeme onayı alınan siparişinizin ürün/leri aynı işgünü içinde kargoya teslim edilir.(cuma günü 14:00 sonrası siparişler pazartesi kargoya teslim edilir) Sipariş, üye tarafından belirtilen teslimat adresine kargo tarafından teslim edilir.

Kargo tarafından belirtilen teslimat süreleri, zorunlu haller dışında 0-600 km mesafeler için 2 (iki) işgünü, 600 km üzeri mesafeler için 2-3 (iki- üç) işgünüdür.

Tüm gönderiler, ALICI tarafından belirtilen adrese ve ilgili şahsa teslim edilir. (Köy ve AT dışı gönderiler hariç , bu gönderiler şubeden teslim edilir.)

Teslimatın gecikmesinde en sık karşılaşılan sebep; adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Bu nedenle lütfen ürününüzün teslim edilmesini istediğiniz adresi tam ve doğru olarak giriniz.

Kargo paketi teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalı ve firmamızı bu konuda e-posta veya belirtilen telefonlar vasıtasıyla bilgilendirmelidir.

Sipariş ettiğiniz ürünün belirtilen süre içinde teslim edilmemesi veya siparişle ilgili başka bir sorun yaşamanız durumunda, dersnette@gmail.com e-posta adresinden Müşteri Hizmetleri Yetkilisi’ne bilgi verebilir veya 0850 303 71 86 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.