Yeni Nesil Video Dergi

Hakkımızda

Dersnette 2015 yılının ilk aylarında kurulmuştur.İşlerinde uzman öğretmen kadrosu ile öğrencilere canlı dersler vererek uzaktan eğitimde marka haline gelmiştir. Temmuz ayı itibariyle işleyişine DersNette Video Dergi Serisi projesiyle devam etmektedir. 

100%
100%
100%
100%
100%
100%
 • İlk Adım : Planlama
  Bu aşamada yapacağımız çalışmanın detayları tüm ayrıntılarla planlanır.Bu sayede ileride bir sorun çıkması önlenir.
 • İkinci Adım : Hazırlık
  Planımız doğrultusunda gerekli araştırmalar yapılır.Çalışmamız için dergiler hazırlanır.Öğrencilerimiz için her şey uygun duruma getirilir.
 • Üçüncü Adım : İşleyiş
  Yaptığımız tüm plan ve hazırlığın ardından çalışmamızı aktif hale getiririz.Bundan sonra her şey sizin lehinizde işler çünkü biz sizin için her şeyi çoktan ayarlamış durumdayız :)
Eylül 2014

Proje Aşaması

Beyin Fırtınası

Bu günlerde DersNette projesini planlamaya başladık.Yapacağımız çalışmaları ince ince planladık.Kendimize yol haritası belirlemiş olduk.

6 Ocak 2015

Sitemizi Açtık

İşte Başlıyoruz

Sitemizin hazırlıkları bitti ve ilk yeşil ışığı yakmış olduk.Sitemizi aktif hale getirdik.Bir nevi DersNette için doğum günü oldu bugün.

20 Ocak 2015

İlk Kampımız

Heyecan Dorukta

Bugün tüm hazırlığın sizlere sunulduğu gün.Ygs Kampımızın ilk günüydü bugün.Sizlerle ilk buluştuğumuz gün.Haliyle heyecan dorukta.

30 Mart 2015

Yenileniyoruzz

Daha Kaliteli Hizmet İçin

Lys kampı öncesinde sitemizi yenilemenin vaktinin geldiğini düşündük.Yeni bir tasarım,çok daha fazla özellik ve tüm gücümüzle DersNette Sürüm 2.0 için çalışıyoruz..

07 Nisan 2015

Lys Kampı Başlıyor

2.Kamp Geldi Çattı :)

İkinci kampımız olan Lys Kampı ile sizlerle birlikteyiz.Ekipmanımızı kuşandık sizlerle beraber yeni bir eğitim sürecine merhaba diyoruz.

Haziran 2015

Ygs Kampı’nın 2.sini düzenleyeceğiz

çalışmaya devam

DersNette olarak Ağustos ayında Ygs kampı düzenleyeceğiz. Kadromuzu daha da güçlendirdik. Ayrıca matematik – geometri dersleri de artık DersNette’de. Çalışmalara hız kesmeden devam ediyoruz.

Mart 2016

6.kampımızı düzenledik

6.kampımızı başarıyla düzenledik DersNette , YGS ve LYS alanında Türkiye’nin en büyük uzaktan eğitim platformu haline geldi.

Mayıs 2017

10.Kampımızı düzenledik

Başarıya adım adım

DersNette olarak 10.kampımızı başarıyla yaptık. Böylece kamp serimizin sonuna geldik. Yeni projeler için çalışmalarımız başladı.

Temmuz 2017

Video Dergi Projesi

Sadece DersNette'de

Video dergi projemizi hayata geçirdik. Artık yolumuza DersNette Yayınları olarak devam ediyoruz. Proje Türkiye’de ilk defa DersNette tarafından uygulanarak öğrencilerimize maksimum verim kazandırmayı amaç edinmiştir. Yapıyorsak en iyisi olmalı ! sloganımızla yola çıktık ve en iyisi olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Proje Yazarı ve Kurucusu

 • Aras Tuğcu
  Aras Tuğcu
  Kurucu - Biyoloji Öğretmeni

  Senin Biyolojin ve DersNette projelerinin sahibi olan Aras Tuğcu internet üzerinden 5 senedir profesyonel ders vermektedir. 2014 Eylül Ayında kurduğu Senin Biyolojin ile tüm Türkiye'ye Biyolojiyi sevdiren hoca olma özelliği gösterdi. DersNette'yi kurarak farkındalık yaratma projelerine devam etmektedir.

  Aras Tuğcu
  Kurucu - Biyoloji Öğretmeni

İletişim

Adres:

Alsancak Mahallesi, Mahmut Esat Bozkurt Cd. no:21 daire:2, 35220 Konak/İzmir

Telefon Numarası:

0850 303 71 86

Hakkımızda:

DersNette ekibine tüm öneri istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.